top of page

Kontakta vårt team på Timblads Måleri

O. Timblad Målerifirma AB

Upplagsvägen 1      117 43 Stockholm 

Växel: 08-619 51 00        E-post: info@timblad.se

boss.jpg

Hans-Åke Wennerstrand

VD

Direkt  
Mobil 0723-949590

hans-ake.wennerstrand@timblad.se

DSC_5887.jpg

Magnus Åkerblom
Kalkylchef

Direkt 08-619 51 19
Mobil 070-755 36 45
magnus.akerblom@timblad.se

Bengt Kindlund Arbetschef

Bengt Kindlund
Arbetschef

Direkt 08-619 51 06
Mobil 070-392 47 00
bengt.kindlund@timblad.se

killen4.jpg

Mikael Wilking
Projektledare/Kalkyl

Direkt 08-619 51 17
Mobil 070 377 51 22
mikael.wilking@timblad.se

DSC_5819.jpg

Kjell Holmlin

Avdelningschef Måleriservice

Direkt 08-619 51 04
Mobil 070-722 39 99
kjell.holmlin@timblad.se

DSC_5824.jpg

Sven-Erik Söderblom
Miljö- och kvalitetsansvarig

Direkt 08-619 51 07
Mobil 070-319 51 95
sven-erik.soderblom@timblad.se

DSC_5883.jpg

Fredrik Johansson
Projektledare

Direkt 08-619 51 23
Mobil 070-745 82 07
fredrik.johansson@timblad.se

maria.jpg

Maria Demina
Löneadministratör

Direkt 08-619 51 05
maria.demina@timblad.se

man_projet.png

Robert Calone Vidman
Projektledare

sven_eriksson.png

Sven Eriksson
Projektledare

Mobil 076-303 45 01

sven.eriksson@timblad.se

tjej.jpg

Helena Rigbäck
Ekonomiansvarig

Direkt 08-619 51 20

Mobil: 073-810 00 38

helena.rigback@timblad.se

anders.jpg

Anders Larm
Verksamhetsutvecklare

Mobil 073-507 39 78

anders.larm@timblad.se

bottom of page